O mně

Jmenuji se Petr Kohout a pocházím z Plzně. Jsem ročník 69, mám šest dětí. Studoval jsem všeobecné Gymnázium v Plzni a následně Vysokou školu strojní a elektrotechnickou v Plzni. Pracoval jsem i ve Fakultní nemocnici Plzeň - Bory a během všech svých zaměstnání jsem zhruba 15 let cvičil asijské bojové sporty,  posledních osm let kondičně box. Také se věnuji střeleckým dovednostem podle IPSC. Přitom jsem vždy pěstoval svůj duchovní/duševní rozvoj. A to jak účastí na různých seminářích, četbou zajímavých studijních knih, tak prospěšnými meditacemi. Učil jsem se a praktikoval korekční a regenerační techniky svalového a kosterního aparátu. 

Od roku 2015 jsem začal pracovat s Metodou RUŠ. Nejprve sám na sobě a po čtyřech letech studia, tedy od roku 2019, s ní pracuji jako certifikovaný terapeut. Od tohoto okamžiku jsem přešel na hlavní činnost jako OSVČ a otevřel praxi jako masér a terapeut v Plzni.

Od března 2020 je mé působiště přesunuto do Králova Dvora u Berouna, kde mám nově vybudované příjemné terapeutické pracoviště.


Pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu. K tomu jsem si zvolil dva nástroje. Jeden dokáže vyčistit hlavu a uklidnit myšlenky. Druhý účinně pečuje o Vaše tělesné zdraví. Společně mohou napravit celé Vaše tělo a posílit jeho imunitu vůči všem negativním vlivům. Proto moje (i Vaše) motto může znít: 

 "MÁM ZDRAVÉ TĚLO A KLIDNOU MYSL"

"Zdravé tělo a klidnou mysl..."
"Zdravé tělo a klidnou mysl..."