O mně

Pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu. K tomu jsem si zvolil dva nástroje. Jeden dokáže vyčistit hlavu a uklidnit myšlenky. Druhý účinně pečuje o Vaše tělesné zdraví. Společně mohou napravit celé Vaše tělo a posílit jeho imunitu vůči všem negativním vlivům. Proto moje (i Vaše) motto může znít:  "MÁM ZDRAVÉ TĚLO A KLIDNOU MYSL"

Jmenuji se Petr Kohout a pocházím z Plzně. Jsem ročník 69, mám šest dětí. Studoval jsem všeobecné Gymnázium v Plzni a následně Vysokou školu strojní a elektrotechnickou v Plzni. Pracoval jsem ve Fakultní nemocnici Plzeň - Bory a během všech svých zaměstnání jsem zhruba 15 let cvičil asijské bojové sporty, osm let kondičně box. Také se věnuji střeleckým dovednostem podle IPSC. Přitom jsem vždy pěstoval svůj duchovní/duševní rozvoj. A to jak účastí na různých seminářích o prastarém vědění, četbou zajímavých knih, tak prospěšnými meditacemi. Učil jsem se a praktikoval korekční a regenerační techniky svalového a kosterního aparátu. 

Od roku 2015 jsem začal pracovat s Metodou RUŠ. Nejprve sám na sobě a po čtyřech letech studia, tedy od roku 2019, s ní pracuji jako certifikovaný terapeut. Od tohoto okamžiku jsem přešel na hlavní činnost jako OSVČ a otevřel praxi jako masér a terapeut v Plzni.

Od března 2020 je mé působiště přesunuto do Králova Dvora u Berouna, kde v našem rodinném domě mám vybudovanou příjemnou terapeutickou místnost a poskytuji zde vybrané druhy masáží a terapie Metodou RUŠ.


                             

Petr Kohout - terapeut
Petr Kohout - terapeut
Petr Kohout - masér
Petr Kohout - masér