PROFESIONÁLNÍ MASÁŽE

Správně provedenou masáží se zlepší chemické pochody v buňkách kůže a podkoží. Stoupá přísun kyslíku, živin i ochranných látek. Hlubšími masážními technikami rozrušíme svalové zatvrdliny, srůsty, jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachovitých pochvách. 
Jemné a reflexní masáže mají příznivý účinek na uklidnění mysli a zahájení ozdravných procesů těla.
 


Prováděnou terapeutickou masáž vždy stavím přesně podle akutních potřeb těla a požadavků klienta.


RELAXAČNÍ MASÁŽ

Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům.

Masáž je současně účinná doteková terapie, která navozuje velice příjemné pocity naplňující lidskou potřebu péče o sebe a své tělo.

Je vhodná i pro těhotné ženy.

K masážím používám bio kokosový olej. To především pro jeho jemnost a vynikající skluznost ! A v neposlední řadě i kvůli tomu, že jeho složení je podobné tukům v pokožce, takže se skvěle vstřebává. Má protizánětlivé účinky, takže se hodí i v boji s akné. Na vaší pokožce si díky svému složení poradí s vyrážkami i ekzémy a napomáhá hojení jizev. Umí zatočit také s viry a kvasinkami a funguje jako přírodní antibiotikum. 


BREUSSOVA MASÁŽ

Masáž je velmi žádaná. Je to hlavně proto, že namísto silného tlaku zde pracuji pouze jemnými pohyby a doteky. Breussovu masáž doporučuji především při bolestech páteře a meziobratlových plotének. Tato léčebná metoda je vhodná také při stavech vyčerpání, stresu nebo depresivních nálad.

Relaxační účinek celé masáže je zvýrazněn třezalkovým olejem a japonským hedvábným papírem.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Příprava svalstva před sportovní či pracovní zátěží částečně nahradí rozcvičku, ale hlavně zabrání svalovým zraněním. 

Po výkonu pomáhá masáž k rychlému odplavení nahromaděné kyseliny mléčné, odstraní únavové bolesti a zrychluje regeneraci.

Pokud potřebujeme zlepšit efekt masáže provádím navíc techniky speciální svalové a úponové terapie PIR (post-isometric relaxation), RI (reciprocal inhibiton), AI - (autogenic Inhibition)


LYMFODRENÁŽ

MANUÁLNÍ celotělová masáž lymfatického systému zahrnující oblast hlavy, krku, hrudníku (zepředu, zezadu), celé paže a nohy (zepředu, zezadu), je speciální terapeutická hmatová technika s velmi jemnými pohyby, která má vynikající regenerační, ozdravný a detoxikační účinek na celý organismus.

Neméně významný je i kosmetický a relaxační účinek této techniky. Doporučuji minimálně pět terapií pro dosažení ideálního léčebného účinku. Pro boj s celulitidou doporučuji alespoň deset opakování.


REFLEXNÍ MASÁŽ

Reflexologie nohou je léčba praktikovaná po staletí. Zahrnuje vyvíjení tlaku na různé body na spodní části chodidla.

Podle tradiční čínské medicíny tyto body odpovídají různým oblastem těla. Předpokládá se, že mají mnoho výhod, včetně snížení stresu, podpory trávení a podpory zdravého spánku.

K Reflexní masáži plosek/chodidel nohou a k jemné obličejové masáži používám nástroje vyrobené z Jadeitu. Kontakt toho vzácného kamene s Vaším tělem je vskutku prospěšný. Jadeit je ochranný kámen, který nám přináší do života lásku, klid a harmonii. Je vhodný pro detoxikaci organismu, pomáhá tělu zbavovat se škodlivin.  


7 CHAKRAS 7 DAYS

Speciálně sestavená relaxační a terapeutická procedura, každý den jiná, pro úplnou regeneraci metabolických procesů fyzického těla, zklidnění mysli, zvýšení hranice intuitivního vnímání a boost imunitního systému. 

Působí přímo na navrácení balance Vašemu endokrinnímu systému.Maximální tělesná hmotnost klienta přijímaného k masážím i dalším terapiím je 150kg. 

V případě potřeby dojde ke změření hmotnosti a/nebo TK na místě. Klientům s vyšší hmotností doporučuji nejprve konzultaci s lékařem ohledně svého zdravotního stavu a lékařské potvrzení s doporučením k provádění masáží či terapeutických procedur.


Mým učitelem a vzorem v oblasti technik MET je Mr. John Gibbons - https://www.johngibbonsbodymaster.co.uk/